Zadowoleni klienci to najlepszy dowód na to, że oferowane przez Gabinet usługi są na najwyższym poziomie, i że warto nam zaufać. Oto opinie naszych klientów:

Miałam operowaną progenię na Oddziale Chirurgi Szczękowej w Szpitalu Barlickiego w Łodzi. “Kroiła mnie” Pani Bogna i pozostaję w ogromnym podziwie dla jej umiejętności i dla umiejętności reszty zespołu. Faktycznie sprawia wrażenie kobiety twardej, ale taka właśnie powinna być 😉 Nie oddałabym się pod skalpel osobie, któa sprawia wrażenie, że nie wie co robi. Pani Bogna to osoba konkretna, szczera i fachowiec najwyższej próby. Nie mogłąbym wyobrazić sobie lepszej opieki niż tej zapewnionej przez Panią Dr i cały Oddział Chirurgi Szczękowej w Szpitalu Barlickiego w Łodzi. Sam fakt, że po ciężkiej operacji (skracania żuchwy) środki przeciwbólowe musiałam brać tylko przez 3 dni.

Natalia


Prawdziwy Lekarz z powołania, w chwili gdy znalazłam sie na fotelu u niej poczułam od pierwszych chwil, że jest to dr o wielkim talencie, i na odpowiednim miejscu, z prawdziwego zdarzenia. Zabieg trwał krótko jak na taki co wyszło potem coś czego się nikt nie spodziewał (torbiel) konkretnie, atmosfera bardzo miła. Rzetelna obsługa. Naprawdę z czystego serca polecam wszystkim wizytę u tej Pani doktor, jeśli ktoś ma potrzebę oczywiście.

Kate


Przede wszystkim serdeczne, gorące pozdrowienia i podziękowania dla Pani z-cy Ordynatora Bogny Zielińskiej-Kaźmierskiej oraz całego personelu medycznego na Oddziale Klinicznym Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Onkologicznej Szpitala im. N. Barlickiego w Łodzi. Jestem pod wielkim wrażeniem, że są jeszcze osoby, dla których najważniejsze jest dobro pacjenta. Pani doktor zapewne jest lekarzem z powołania, a przede wszystkim znakomitym specjalistą!!!!! Konkretna, dyskretna, profesjonalna, a po za tym przesympatyczna z dużym poczuciem humoru !!!!!!!!! Zabieg usunięcia wszystkich zębów przeraża wszystkich! Żałuję, że męczyłem się w bólu tyle lat. Bezboleśnie, z wielką ulgą, poczułem się jak ktoś, kto już zapomniał jak to jest, gdy nic nie boli. Moje życie znów nabrało koloru, a uwierzcie, na samą myśl o stomatologu byłem jak porażony. Pomimo nocnego dyżuru i poważnej operacji, którą wcześniej przeprowadziła, Pani dr została, aby wykonać mój zabieg osobiście! Zostałem otoczony opieką i przesympatyczną atmosferą przez cały personel oddziału, co sprawia, że pacjent czuje się komfortowo. A już prawie straciłem nadzieję, że są jeszcze ludzie z wielkim sercem!!!!!!!!!!!!!! Z WYRAZAMI SZACUNKU I PODZIĘKOWANIEM

Krystian


Podzielam opinie poprzednikow …jesli implanty to tylko u Pani doktor …warto pokonac 1600 km by “znaleźć sie w rekach ” profesjonalisty…Pacjent z Londynu

Sebastian


Zgadzam się z przedmówcami. Mnie Pani doktor pomogła już kilkakrotnie w przeciągu kilku ostatnich lat, Operowała mnie dwukrotnie w szpitalu (nawet nie mam śladów, a cięcie było na policzku) i dwukrotnie przeprowadzała resekcje korzeni. Lekarz z powołania oraz pełen profesjonalizm. Polecam serdecznie.

Kaśka